Hallstahammar Kolbäcks båtklubb
  
 
 »   Startsidan
 »   Nyheter
 »   Kalender
 »   Forum
 »   Verksamhet
 »   Styrelse
 »   Bildarkiv
 »   Protokoll
 »   Avgifter
 »   Stadgar
 »   Karta
 »   Blanketter
 »   Länkar
 »   Frågor och Svar
 »   Besöksfrekvens
 »   Om webbplatsen

 »   Admin
  

Styrelse


Ordförande

Namn: Margareta Kropp
Tele: 070-244 74 06
Mail: margareta.kropp@hkbk.se

 

Kassör

Namn: Rickard Jonsson
Tele: 076-943 07 17
Mail: rickard.jonsson@hkbk.se

 

Sekreterare

Namn: Jörgen Östlund
Tele: 070-2954106
Mail: Jorgen.ostlund@hkbk.se


Ledamot

Namn: Nils Larsson
Tele: 076-327 67 68
Mail: nils.larsson@hkbk.se

 

Ledamot

Namn: Tord Andersson
Tele: 070-542 93 56
Mail: tord.andersson@hkbk.se

 

Ledamot

Namn: Håkan Larsson
Tele: 070-447 40 27
Mail: hakan.larsson@hkbk.se

 

Ledamot

Namn: Christoffer Hellbom
Tele: 073-404 12 10
Mail: christoffer.hellbom@hkbk.se


Suppleant
Namn: Björn Tibbling
Tele: 073-672 67 57
Mail: bjorn.tibbling@hkbk.se

 

Suppleant

Namn: Charlotta Mark
Tele: 070-465 96 12
Mail: charlotta.mark@hkbk.se

 

Suppleant

Namn: Anders Jegeros
Tele: 070-424 56 07
Mail: anders.jegeros@hkbk.se

     Februari 2020
V Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön
5     12
63456789
710111213141516
8171920212223
9242526272829

 Nyheter

  • Arbetslista
Senaste arbetslistan ...
(2020-01-21)

  • Nya länkar
Under länkar finns ”L...
(2020-01-10)

  • Resultat XRF
Resultat från den sen...
(2019-12-05)


Webbplatsen baserad på: FSY PLUS 2.1
© Wikinggruppen